Sponsorlu Bağlantılar


30 Eylül Bana Herşey Yakışır Haftanın Birincisi

26-30  eylül  eylül Bana Herşey Yakışır  birincisi kim oldu,30 eylül Bana Herşey Yakışır Haftanın  birincisi kim oldu,26-30  eylül  Bana Herşey Yakışır haftanın birincisi

26-30  eylül  haftası yapılan Bana Herşey Yakışır proğramında haftanın  birincisinin  giydiği kıyafeti merak edenler için!

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen yarışma programı “Bana Her Şey Yakışır”da bugün ve hafta boyunca, beş yeni ve iddialı kadın yarışmacı, yine haftanın en şık kadını seçilebilmek ve 10 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi olabilmek için yarıştı.

Bana Her Şey Yakışır proğramının bu hafta yarışan yarışmacıları Banu Kılavuz,Arzu Özkan,Çağlar Türe ,Sibel Akbulut ve Aslı Dilman oldu.

26-30  eylül  haftası  yapılan Bana Herşey Yakışır’da   bu hafta Cengiz Abazoğlu sırala Aslı hanıma 4,Sibel hanıma 5,Çağlar hanıma 6,Banu hanıma 8,Arzu hanıma 9 puan verdi.

Arzu hanıma arkdaşları  toplamda 18,Banu hanımda 20 puan vermişti. Cengiz Abazoğlu’nun verdiği puanla da Arzu puanı 27’ye ,Banu hanımda 28 ‘e yükseldi.Böylece haftanın birincisi Banu hanım oldu.

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: