Sponsorlu Bağlantılar


2013 İlkbahar-Yaz trendileri-Beyaz Göçebe

2013 İlkbahar-Yaz trendileri-Beyaz Göçebe

2013 moda trendini erken yakalayın

Paris’den Nelly Rodi Trendlab firması ile 2013 yılının moda renkleri, trendleri ve aksesuarları hakkında konuştu.

İstanbul Moda Akademi ve ‘Nelly Rodi Trendlab’ trend belirleme ajansı ortaklığı ile gerçekleştirilen 2013 İlkbahar-Yaz Moda Seminerinde 4 ana temada 2013 modasını konuştuk. İlk tema  Beyaz Göçebe.

Göçebe yaşamdan ilham alınan ilk temada kum, tuz renkleri ve kuru toprak renkleri kullanılıyor. Mika görünümünün yer aldığı giysilere pırılltılar feminen bir hava katacak. Antik görünümlü kıyafetlere modern hale getirecek dokunuşlar yapılacak. Kumaşlar ise ipek, sentetik ve koton olacak.

* Drape ceketler, yıkanmış görünümde kumaşlar, yıkanmış yumuşak deriler, uzun blazer ceketler, asimetrik yakalar ve şile bezinin plili halleri görülecek.

* Günlük giyimde keten kumaşlar, XXL üstler, ve patchwork kullanılırken kumaşlarda da Osmanlı etkileri görülecek. Kışın kullandığımız tüvit ceketler yazında bizimle olacak.

* XXL üstlerin yer alacağı yılda dar jeanler ve mini motifler kullanılacak. Gömleklere ise antik görünümlü yakalar eşlik edecek.

* Aksesuarlarda ince zincir karışımları, el işçiliği takılar, nakışlar ve antik takılar yer bulacak. Gladyatör sandaletler ise yine gün yüzüne çıkacak.

ensonhaber.com

2013 yaz modası,2013 modası,2013 ilkbahar yaz trendi,2013 ilkbahar yaz modası,2013 moda renkleri,2103 moda trendleri

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: