Sponsorlu Bağlantılar


Sudan Çıkmış Balıklar Dizi Oyuncuları ve Konusu

 

Yakında Star Tv  ekranlarında sahil kenarında çekilicek olan tam bir yaz dizisi geliyor.

Ezgi Eyüpoğlu ve Burak Sağyaşar’ı buluşturan dizinin  çekimine Antalya’nın Kaş ilçesinde başladı.

Başrollerini Burak Sağyaşar, Ezgi Eyüpoğlu’nun paylaşacağı dizinin yönetmenliğini Küçük Sırlar’dan tanıdığımız Cevriye Demir, senaryosunu Filiz Alpgezmen ve ekibinin yazdığı dizi Temmuz ayında Star Tv de ekranlara gelecek.

Konusu

Genç olmak; özgür olmak, umut etmek,  daha fazlasını istemek ve aşkın en saf ama en güçlü halini yaşamak demektir..
Bütün bunları soluksuz yaşıyor,  Kaş’ta başlayan İstanbul’da devam eden hikayemizin kahramanları…
Selim, hayatının merkezinde müzik olan, özgür ruhlu ve isyankar bir gençtir. Ailesi onun ‘sorumluluk sahibi’ olmasını istese de, o özgürlüğünden taviz vermez. Ve bir yaz mevsimi Kaş’ta başlar hikayemiz. Selim, o yaz restoranlara sebze meyve temin eden kasabanın yerlilerinden Hüseyin’in kızı Zeynep’le tanışır. Ve tutkulu, hesapsız bir aşk başlar aralarında. Ancak küçük kasabanın baskıcı yapısı ve Selim’in geride bıraktığı hayat  rahatça yaşamalarını engeller bu  aşkı. Ve bir gün Selim, Kaş’tan ayrılmak zorunda kalır. Geride bıraktığı Zeynep’i ne kadar yaraladığını bilmeden. Tekrar döndüğünde ise ne Zeynep ve ailesini bulabilir, ne de onlardan bir iz.

İki gencin yolu aylar sonra İstanbul’da, üniversitede tekrar kesişir. Ancak aradan geçen zaman yaraları iyileştirmemiş, derinleştirmiştir. Bir süre sonra Zeynep, babası ve idealleri ile Selim ve aşk arasında kalır. Selim ise müzik aşkı ve Zeynep arasında. İkisinin de yapacağı seçim, hayatlarını geri dönülmez bir yola sürükleyecektir.

sudan çıkmış balık dizisi ne zaman başlayacak,sudan çıkmış balık dizi oyuncuları,sudan çıkmış balık dizisi Burak Sağyaşar,sudan çıkmış balık  dizi konusu,sudan çıkmış balık dizisi Ezgi Eyüpoğlu,sudan çıkmış balıklar dizi oyuncuları,sudan çıkmış balıklar dizi konusu,

Yorumlar

  1. halil sezai diyor ki:

    mükemmel bir dizi tavsiye ediyorum ben kaçırmadan izledim ilk bölümü hem de iki kere

  2. ayşe kurt diyor ki:

    Ben Selim ve Zeynep’i çok yakıştırıyorum ama benim Selimimi yani Burak sağyaşarı kimseye vermeye niyetim yok

  3. deniz diyor ki:

    o da zaten sana gelicekti yaaa

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: