Sponsorlu Bağlantılar


Zeynep, Rolü İçin 8 Kilo Verdi

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Aylin’i Zeynep Abdullah,yeni  rolü için 8 kilo verdiğini dile getirdi.
Mert Fırat, Belçim Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Kelebeğin Rüyası’ filminde oynayacak olan genç oyuncu, “Oynadığım karakterin hikâyesi bile çok üzücü ve sinir bozucu” açıklamasında bulundu.

“ACIKLI BİR KARAKTER”

Bugün’ün haberine göre çekimleri bu yaz başlayacak olan ve 1940’lı yıllarda ülkemizde veremin çok büyük bir salgın olduğu dönemi anlatan film için ekran karşısına geçmeye hazırlanan Abdullah, “Veremden ölen birini oynuyorum. Gerçekten çok acıklı bir karakter” dedi. Rolüne hazırlanmak için o dönemle ilgili kitaplar okuyup araştırdığını da sözlerine ekleyen oyuncu, “Çok korkunç bir hastalık olduğunu anladım” diye konuştu.

ROLÜ İÇİN 8 KİLO VERDİ

İlk film deneyimi için en çok sevdiği yemeklerden bile feragat ederek toplam 8 kilo verdiğini dile getiren oyuncu, “Veremden ölen birini canlandırmak için kilo vermek zorundaydım. Biraz düzenli yiyerek fazla kilolarımdan kurtuldum” dedi.

“KALİTE DÜŞÜYOR”

Zeynep Abdullah dizi oyuncularının çalışma saatlerinden şikayetçi olmasını destekledi. Genç oyuncu, “Şu anki koşullar gerçekten çok korkunç. Bu dayatılan yoğun çalışma, kaliteyi düşürüyor” ifadesini kullandı.

Sosyal medyada Zeynep Abdullah’ın tam olarak  nasıl zayıfladığı merak konusu oldu bile.

Zeynep Abdullah nasıl zayıfladı,Zeynep Abdullah nasıl kilo verdi,aylin nasıl zayıfladı,aylin nasıl kilo verdi, Zeynep Abdullah yeni filmi,Kelebeğin Rüyası  filmi Zeynep Abdullah

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: