Sponsorlu Bağlantılar


”Muhteşem Yüzyıl” ve Muhteşem Yeni Oyuncuları

Bu akşam yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni ve eski oyuncuları ile  yine milyonları etkisi altına aldı.

Açıkcası ilk bölümlerinin biraz ağırdan alınıp sonra fırtınalar estireceğini düşündüğüm dizi sezonun ilk bölümüyle yine kendini gösterdi.

Şeytanlığından ve hırsından hiçbirşey kaybetmeyen Hürrem Sultan  ,Valide Sultan’ın odasında göz dikiyor,fakat  bu sefer Hatice Sultan’a çarpıyor.

Kanuni Sultan Süleyman bu kavgaya son vermek için hareme,anladığımız kadarıyla da herkesin adını andığında şöyle bir titrediği Hafife Hatun’u getirtecek.

Bu sezon diziye yeni isimler katıldı.Bu akşam İranlı Leyla  Canse Dere’yi,Rüstem Paşa Ozan Güven’i gördük.

İlerleyen bölümlerde Pelin Karahan’ı Mihmimah Sultan rolü ile, Tuncel Kurtiz ise Ebu Suud Efendi’yi rolü ile göreceğiz.

Geçen sezon Barbaros Hayrettin Paşa ve Mimar Sinan’ı da göreceğimiz konuşuluyordu.

Bizim Evin Halleri dizisinde Safa rolü hatırlanan Tolga Tekin’i Barbaros Hayrettin Paşa rolü ile gördük.

Bu arada Padişah bir arada Hızır Reis’i öyle bir andı ki kim bu Hızır Reis diye ya da,Hızır Reis’i kim canlandıracak diye merak etmemek elde değil.

Şunu belirmek gerekirse Hızır Reis, Barbaros Hayrettin Paşa’dan başkası değil.Kısacası merak edilen kişiler Hafife Hatun ve Mimar Sinan.Bakalım adıyla gelen karakterleri kimler canlandıracak.

12 eylül muhteşem yüzyıl yeni oyuncular,muhteşem yüzyıl hafife hatun kimdir,muhteşem yüzyıl cansu dere kimi canlandıracak,muhteşem yüzyıl mimar sinan kimdir,muhteşem yüzyıl hızır reis kimdir,muhteşem yüzyıl Barbaros Hayrettin Paşa kimdir

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: