Sponsorlu Bağlantılar


Osmanlı Tokadı Dizi Oyuncuları

Osmanlı dönemi ile ilgili diziler git gide artıyor.Yakında Trt 1 ekranlarında komedi bir osmanlı dizisi başlayacak olan dizide Hasan Kaçan diziden ayrıldı.Yerine ise yeni bir isim geldi.

‘Osmanlı Tokadı’ dizisinde Hasan Kaçan’ın  yerine ise Uğur Çavuşoğlu getirildi.

‘Osmanlı Tokadı’ dizisi ayraca Alper Kul,  Vildan Atasever, Tuncer Salman,İsmail Hacıoğlu ve Mazhar Alanson gibi Usta oyuncuları bir araya getiriyor.

Fantastik bir komedi olan dizi; ışınlanarak zaman içinde yolculuk yapan Osmanlı yeniçerisi ‘Doğan Bey’in başından geçen olayları konu alıyor. Duka Film’in yapımcığını üstlendiği dizide; ‘Doğan Bey’i Uğur Çavuşoğlu, ‘Fatih Sultan Mehmet’i İsmail Hacıoğlu, ‘Akşemsettin’i ise Mazhar Alanson oynayacak.Dizide ayrıca İsmail Hacıoğlu’nun eşi oyuncu Vildan Atasever’de rol alacak.

Son zamanlarda ard arda çekilip bir kaç bölüm sonra kaldırılan dizileri düşünürsek acaba ‘Osmanlı Tokadı’ dizinin sonu ne olur diye düşünmemmek de elde değil.Usta oyuncuların bir araya geldiği dizide senaryo ve çekimlerde iyiyse dizinin devamlılığı artar.Ama öyle bir hale geldikki her yönüyle güzel olan bir dizi bile ne yazıkki bir kaç bölümde kaldırılıyor.Osmanlı Tokadı dizisinin akibetinide zamanla göreceğiz.

osmanlı tokatı dizi konusu, osmanlı tokadı dizi oyuncuları,osmanlı tokadı dizisi ne zaman başlayacak,osmanlı tokadı dizi kadrosu,osmanlı tokadı fatih sultan mehmet,osmanlı tokadı oyuncuları,İsmail Hacıoğlu Vildan Atasever dizisi 2013

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: