Sponsorlu Bağlantılar


Doksanlar Dizi Oyuncuları

Dizilerinin sonundan ”Made İn Turkey” ekleyerek kendi imzasını atan başarılı yapımcı Birol Güven’den “Doksanlar” adlı dizinin ekranlara geleceğini daha önce duyurmuştuk.

En son babalar duyar,çocuklar duymasın ve en son seksenler dizi denilince akla gelen Birol Güven yeni bir dönem dizisine daha imza atıyor.

Yapımcılığını Birol Güven’in, senaristliğini ise Birol Güven ile birlikte Sinan Biçici ve Emre Kavuk’un üstlendiği dizide; Hande Soral ,Erkan Köse Gamze Özalan, Şebnem Bozoklu, Esra Dermancıoğlu, Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy kardeşler, Deniz Oral, Ümit Erdim, Atılay Uluışık, Beste Bereket, Arif Erkin, Açelya Akkoyunlu ,Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin de rol alacak.

Dizide rol alan oyuncular arasında en dikkat çeken isim ise Derya Şensoy… Ünlü tiyatrocu Ferhan Şensoy ile oyuncu Derya Baykal’ın kızı olan Derya Şensoy’un oyunculuk performansı büyük bir merakla bekleniyor.

Dizisi Atv ekranlarında izleyicilerle bululacak.

doksanlar dizi konusu,doksanlar dizisi ne zaman başlayacak,Birol Güven doksanlar dizisi, doksanlar dizisi trt1,doksanlar dizisi hangi kanalda yayınlanacak,doksanlar dizisi atv,doksanlar dizisi Renan Bilek, doksanlar dizisi Esra Dermancıoğlu, doksanlar dizisi Derya Şensoy,doksanlar dizisinin oyuncuları

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: