Sponsorlu Bağlantılar


Babam Sınıfta Kaldı Dizi Oyuncuları

salih kuşu dizi oyuncuları

Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı “Babam Sınıfta Kaldı” dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı.

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı usta kalem Gani Müjde’nin de senaryosunu yazdığı “Babam Sınıfta Kaldı” dizisinin ilk oyuncusu belli oldu.

Süreç Film’den çıkacak dizi belli olan ilk oyuncusu dizinin komik olacağının belirtisi gibi.Akasya Durağı dizisinde Sinan karaketeri ile adından söz ettiren Levent Ülgen, “Salih Kuşu” dizisinde iki karakter birden canlandıracak. Dizinin ana karakterlerinden Bahtiyar ve Salih Bey’i canlandırması beklenen Levent Ülgen, iyi ve kötü adamı oynayacak.

Babam Sınıfta Kaldı Dizisinin Konusu:

Öykünün kahramanı “Bahtiyar” eşi, iki çocuğu, kayınvalidesi ve başını sürekli belaya sokan kayınçosuyla ay sonunu zor getiren bir dar gelirlidir. Ancak bir gece sokakta bankta uyurken hayatını değiştirecek bir olay gerçekleşir.

“Bahtiyar” adamları tarafından günlerdir aranan zengin holding patronu “Salih Bey” sanılarak işadamının köşküne götürülür. Bu hayatı seven ve “Salih”i oynamaya devam eden “Bahtiyar” çeşitli sebeplerle gerçek ailesini de köşke getirtir. Ancak bu ihtişamlı hayatın sürmesi pek de kolay değildir.

Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı,oyuncuları arasında  Levent Ülgen’in olduğu Babam Sınıfta Kaldı dizisi izlenmeye değer görünüyor.Bizden söylemesi.

Babam Sınıfta Kaldı Dizi Konusu,Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Oyuncuları,Gani Müjde yeni dizisi 2013 , Levent Ülgen yeni dizisi 2013

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: