Sponsorlu Bağlantılar


Görüş Günü Kadınları Dizi Oyuncuları

Görüş Günü Kadınları dizi oyuncuları

Görüş Günü Kadınları dizi oyuncuları,Görüş Günü Kadınları dizi konusu,Görüş Günü Kadınları dizisi ne zaman başlayacak,görüş günü kadınları dizisinin oyuncuları,Görüş Günü Kadınları Şenay Gürler dizisi 2013

FOX TV’den yepyeni iddialı bir dizi daha…

Fox Tv’nin önümüzdeki sezon iddialı işlerinden biri olan Görüş Günü Kadınları için usta Yönetmen Faruk Teber ve başarılı görüntü yönetmeni Sami Saydan ile anlaşıldı. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi için Adana’da cezaevi inşa ediliyor.

Yapımcı Mehmet Yiğit Alp, yeni sezonda Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizi için, Çukobirlik’de yaklaşık 7500 metrekarelik bir alana cezaevi inşa ediyor. Dizinin başrollerinden biri için başarılı oyuncu Şenay Gürler ile anlaşıldı. Sevdikleri hapse düşen dört kadının hikayesini konu alan dizi için süpriz oyuncularla görüşmeler sürüyor. Hazırlıkları titizlikle sürdürülen dizinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk yazıyor.

Kadın kahramanlarının yüreklere işleyecek dramları ve sürükleyici hikayesi ile FOX’un iddialı işlerinden biri olan Görüş Günü Kadınları’nın çekimlerine haziran ayında başlanacak.

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: