Sponsorlu Bağlantılar


Kurtlar Vadisi 2014’de Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 2014

 

Yayınlandığı günden bu yana, kanalı değişse bile kendi güne ve saati olan perşembe akşamları yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak.

İlk olarak Show Tv ekranlarından yayınlanan ATV ,TNT kanalında yayınlandıktan sonra, halen yayınlanmakta olan ATV kanalından yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu idi.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu,bu konuda bizleri bilgilendirmek için kanal yönetine sodru ve bunu köşesinde yazdı.İşte Kurtlar Vadisi’nin gelecek sezonda hangi kanalda yayınlanacağını yapım yetkililerine soran Koloğlu’nun o yazısı;

“Eh sezon sonu geldi, dizi devam edecek mi, edecekse hangi kanalda? Sordum: ’Haziranda sözleşmemiz bitiyor. Büyük olasılık Atv’de devam edeceğiz. Ama henüz bir şey imzalamadık’diyorlar”

Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi 2013,Kurtlar Vadisi Pusu 2014’de yayınlanacak mı,Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak 2014,Kurtlar Vadisi bitecek mi 2013,Kurtlar Vadisi bitti mi 2013,Kurtlar Vadisi yayın kanalı 2014,Kurtlar Vadisi atv 2014,Kurtlar Vadisi 2014 atv

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: