Sponsorlu Bağlantılar


Aramızda Kalsın Dizisi Ceylan Kimdir? Ecem Çalık Kimdir?

aramızda kalsın dizisi ceylan kim Star TV’nin yeni dizisi ”Aramızda Kalsın” dizisinde  Ceylan karakterini canlandıran Feriha Ecem Çalık kimdir?

Başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Aramızda Kalsın dizisi dün akşam ekranlara geldi ve iyi bir başlangıç yaptı.

Dizide Ceylan karakterini canlandıran Ecem Çalık’ı  Muhteşem Yüzyıl’da dizisinden hatırlabilirsiniz.Çalık Muhteşem Yüzyıl’da Şah Sultan’nın kızı Esmahan Sultan karakterlerini canladırmıştı.

1989 İzmir doğumlu olan Çalık, bir ailenin kızıdır. Çocukluğu Güzelbahçe’de geçti. Lise eğitimimi İzmir’de tamamladıktan sonra, üniversite için Kıbrıs’a gitti. Lefke Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde 2 yıl eğitim gördükten sonra oyunculuk eğitimi almak istediği için okuldan ayrıldı. İstanbul’a gelmiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Oyunculuk eğitimimi tamamladı.

Yavuz Bingöl’le tanışması ise hayatının dönüm noktası olmuş. Bingöl, okuması için kendisine gönderilen ‘Mevsim Çiçek Açtı’ filminin senaryosunu okumuş ve başrol için yönetmen Ali Levent Üngör’e, Feriha Ecem Çalık’ı önermiş.

Ecem Çalık  henüz 23 yaşında iken 2012’de  ”Mevsim Çiçek Açtı” filminde ki performansı ile  ‘En İyi Kadın Oyuncu’ seçilerek kariyerindeki ilk ödülünü almış .

Ecem Çalık kaç yaşında,Ecem Çalık facebook,Ecem Çalık hayatı,Ecem Çalık biyografi,Aramızda Kalsın Dizisi Ceylan Karakteri,Feriha Ecem Çalık twitter,Feriha Ecem Çalık resimleri,Aramızda Kalsın Ceylan Kimdir

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: