Sponsorlu Bağlantılar


Acun Ilıcalı Kararı Ebru Gündeş’e Bıraktı

ebru gündeş o se türkiyeye devam edecek miBu aralar sıkıntılı günler geçiren Ebru Gündeş ‘O Ses Türkiye’ye devam edecek mi?Acun Ilıcalı kararı Ebru Gündeş’e bıraktığı söyledi.

Eşi Reza Zarrab yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alınan Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde jüri koltuğundaki yerini alıp almayacağına kendisi karar verecek. Ilıcalı, “2 günümüz var. Ebru nasıl isterse öyle olacak” dedi.

EBRU GÜNDEŞ’İN AĞZINI BIÇAK AÇMIYOR
Ebru Gündeş zor günler geçiriyor! Eşi Reza Zarrab geçtiğimiz salı günü sabaha karşı polis tarafından gözaltına alınan Gündeş’in o gün bugündür ağzını bıçak açmıyor. Yakınları dışında kimseyle görüşmeyen ünlü sanatçının jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasına çıkıp çıkmayacağı da merak ediliyor.

“KARARI EBRU’YA BIRAKTIM”
Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, programa çıkıp çıkmama kararını Ebru Gündeş’e bıraktığını söyledi. Ilıcalı, “Çekimler için iki günümüz var. Ben kararı tamamen Ebru’ya bıraktım. O nasıl isterse öyle olacak” dedi.

Ebru Gündeş O Ses Türkiyeyi bıraktı mı,O Ses Türkiye Ebru Gündeş bıraktı mı,Ebru Gündeş  O Ses Türkiyeye devam edecek mi,Ebru Gündeş O Ses Türkiyedenn ayrıldı mı,

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: