Sponsorlu Bağlantılar


Güneşi Beklerken’de Kerem’in Abisi Kim?

Güneşi Beklerken keremin abisi kimGüneşi Beklerken dizisinde Keremin Abisi Güneş mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken dizisinde çok heyecanlı olaylar yaşandı.

Kerem ve abisine geçmeden önce Zeynep’in en son ne halde olduğuna bir göz atalım.

Zeynep’in işi hiç kolay değildir.Melis ve Barış artık Kerem ve Zeynep’in birbirlerini sevdiğini öğrenirler.Barış bu konuda Zeynep’le yüzleşirken ,Melis’de şok içinde öğrenir.Fakat Melis’in ne yapacağı nasıl bir tepki vereceği belli değil.

Kerem’i herkes yurt dışında sanırken , Kerem İstanbul’da abisini gördüğüne inandığı bir adamın peşine düşmektedir.Adamın evini bulup, kim olduğunu araştırmaya başlar.Fakat bu süreçte yanında kaldığı genç kadının eski sevgilisi tarafından başı derttedir.Kerem de farkında olmadan kendini olayın ortasında bulur.Eski sevgili silahla Kerem’in peşine düşer.Bir spor kompleksin havuzunun başında vurulan kerem havuza düşer.

Sorularla bir bölümü daha bitirdik.Güneş Kerem’in abisi mi,Melis Zeynep’e nasıl tepki verecek, kereme ne oldu ne olacak?

Hepsini gelecek bölümde göreceğimiz…

Güneşi Beklerken dizisi Keremin Abisi Güneş mi,Güneşi Beklerken dizisi Keremin Abisi kim,Güneşi Beklerken Keremin Abisi kim,Güneşi Beklerken dizisi Kerem öldü mü,Güneşi Beklerken dizisi Kerem ölecek mi,Güneşi Beklerken dizisi Kereme ne oldu,

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: